Genel Sorular

Dumbbell.com.tr’ye giriş yaptıktan sonra “siparişlerim” bölümünden tüm siparişlerinizin durumunu görebilirsiniz. Durumu “tedarik ediliyor” görünen siparişler hazırlanmakta, durumu “tamamlandı” görünen siparişler kargoya teslim edildi anlamına gelir. Siparişinizle ilgili ayrıntılar e-posta adresinize gönderilecektir.

İptal, iade, değişim ile ilgili sorularınızı iade ve değişim konu başlığımızda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Dumbbell.com.tr üzerinden kapıda ödeme, kredi kartı ve banka havalesi ile siparişinizi verebilirsiniz. Ödeme işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Verilen siparişler en erken 3 iş günü, yoğun dönemlerde ise 10 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargoya teslim edilmiş olacaktır. Dumbbell.com.tr ‘de siparişlerim bölümünden ürününüzü takip edebilirsiniz. Ürün kargoya verildiğinde telefonunuza kısa mesaj ile bildirim gelecektir.

Diğer Sorular

Dumbbell.com.tr ‘de 200,00 TL üzeri Yurtiçi Kargo ile yapılan gönderimler ücretsizdir.

Dumbbell.com.tr üzerinden kapıda nakit ödeme seçeneği ile siparişinizi verebilirsiniz.

Dumbbell.com.tr ‘de satılan tüm ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmektedir. Sizlere faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinaldir.

Kart bilgileriniz dumbbell.com.tr sisteminde saklanmaz. Sadece bankanız ile sizin aranızdadır. Güvenli alışveriş için gereken SSL sertifikası ve 3D Secure sistemleri dumbbell.com.tr ‘de bulunmaktadır.